Ból dołem brzucha a karmienie piersią u 21-latki

Witam od 6 dni boli mnie brzuch na dole na srodku. Boli caly czas tak samo tylko jak wstaje czy siadam albo jak dotkne brzuch to troche bardziej. Nie wiem czy jestem w ciazy bo nie robilam zadnych badan a okresu nie mam od maja zeszlego roku gdyz urodzilam i karmie dziecko do tej pory. Co to moze byc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności proszę wykluczyć ciążę. W tym celu należy wykonać test. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczne będzie wizyta u ginekologa.