Ból głowy i pogorszenie widzenia a zastosowanie Tribulus terrestris

Czy tribulus terrestris moze powodowac migrene. Pewnego dnia poszedlem na silownie, przed trningiem wziolem 2 tablerki tribilus i po jedna. Nastepnie pojechalem na zakupy. Gdy spogladalem na bardzo oswietlone lodowki zaczelo mi sie cos w rodzaju migreny tzn. silny bol glowy i oka, pogorszenie widzenia trwalo to kilka godzin. Czym to moze byc spowodowane?

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Dodatkowo czynnikiem wywolujacym mógł być wysiłek fizyczny.