Ból głowy i zawroty głowy u 50-latki

dlaczego czuje czasm tak jakby mi glowa sie nappowala powietrzem jak balon....ostatnio w pozycji lezacej mam wrazenie ze fruwam pod sufitem az mi niedobrze jest musze spac z glowa wysoko

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyczyną Pani dolegliwości może być problem neurologiczny lub laryngologiczny, dlatego konieczne jest badanie lekarskie, w tym neurologiczne. Dodatkowo fakt, ze musi Pani spać z głową wysoko (nie wiem czy związany z zawrotami głowy czy uczuciem duszności) może świadczyć o problemach z sercem.
Pozdrawiam