Ból głowy, nudności, zawroty i zaburzenia czucia po pobiciu

Witam wczoraj (22.03.2015) mój narzyczony został cięzko pobity (miał przestawiony nos przy czym jest bardzo opuchniety i nie może oddychać oraz uderzył duzą siła o beton silny ból nie ustępje przy czym boli go cała głowa nie tylko miejsce stłuczenia )Po upadku stracił przytomność oraz nic nie pamięta co sie stało doskwieraja mu również nudności i zawroty głowy i nie czuje twarzy dodam ze pod oczami zrobiły mu sie sińce co w takiej sytuacji ma zrobić czy jechac na pogotowie (upłyneło już 14 h)

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie
Pilnie należy zgłosić się do izby przyjęć najbliższego szpitala.