Ból jajników, wzdęty brzuch i nudności
Witam,mam 19 lat i uprawiałam petting z chłopakiem. Ostatnio bolą mnie jajniki,mój brzuch jest wzdęty,czasami ciężko mi się oddycha i jest mi niedobrze,jednak jeszcze nie współżyłam więc co może być? W czwartek mam usg u ginekologa czy coś może wyjść? Mam regularne miesiączki.

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane przez Panią objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by postawić konkretną diagnozę tylko na tej podstawie. Teoretycznie jak najbardziej może być to wynik patologii układu rodnego. Póki co proszę zatem cierpliwie poczekać na USG i konsultację u specjalisty ginekologa.