Ból jelit po bieganiu

Witam1 Mam dziwne uczucie, po jezdzie rowerem ok 20 minut, bieganiu dluzszym niz 10 min graniu w pilke, bolą mnie jelita. nie jest to bol mocny, ale jak je docisne to bolą. głównie jest to w linii pepka [ pionowo rownolegle do osi kregoslupa]od żołądka za pepek. Nie wiem co to moze byc. Mam problemy gastryczne ale nie moge ich rozwiazac, czuje ze w zoladku cos mi lezy od dlugiego czasu przy i bez posilkow to ciagle jest.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest diagnostyka górnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza gastrologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.