Ból klatki piersiowej, ból brzucha i żylaki odbytu a test obciążenia organizmu

Mężczyzna 30 lat Chodzę po lekarzach od kilku lat z bólem po prawej stronie klatki piersiowej w linii sutków i to jest takie kłócie z pieczeniem ale nie cały czas. drugi problem to kłócie w dole brzucha po lewej stronie także nie cały czas. trzeci problem bóle brzucha i tu sie okazało po gastroskopii przepuklina roztworu żołądka ,refluks i bakteria h pylori na to już jestem leczony i widać poprawę i samopoczucie lepsze. szybko się poce i trochę puls wiekszy stwierdzono miałem założonego choltera ekg i nie wyszło nic niepokojącego. Przed świętami Bożego narodzenia poczułem się bardzo żle brak apetytu i siły i pocenie się na dzień dzisiejszy oprócz tych bóli co wyżęj wspomniałem dobrze się czuje Robione miałem rtg płuc wszystko dobrze wyszło badania krwi morfologia tsh3 , ast , alt , trójglicerydy ob, glukoza, erutrocyty, azotyny, leukocyty, mocz również dobre jedynie cholesterol 250. Trzy lata temu kolonoskopia jedynie stwierdzone żylaki odbytu. I nasuwa się tu pytanie czy te wszystkie bóle już muszą tak zostać czy nie. Słyszałem o teście obciążeniowym organizmu czy warto to robić. Dziękuje

Aleksander Ropielewski

Ponieważ nie ustalona jest przyczyna dolegliwości trudno mi powiedzieć czy utrzymają się one do końca życia. Z Pańskiego opisu nie wynika, aby bóle w klatce piersiowej miały charakter niedokrwienny, a w takim przypadku wykonuje się próbę wysiłkową. Proszę skonsultować się z kardiologiem.