Ból klatki piersiowej i zawroty głowy

Już parę miesięcy prawie codziennie boli mnie po prawej stronie klatki piersiowej. Nie jest to do końca ból, a bardziej kłucie. Rzadziej boli mnie po stronie serca lub na całej klatce. Co to może być ? Czy mam udać się do lekarza ? Czy jest to coś groźnego ? Jeszcze chciała bym dodać, że przy tym kręci mi się w głowie oraz strasznie mi słabo.

Witam! Trudno jednoznacznie określić, czy opisane objawy są groźne bez przeprowadzenia badania klinicznego i zebrania dokładnego wywiadu. Powinna Pani zgłosić się do lekarza POZ który określi, czy dolegliwości nie są związane z niedokrwieniem mięśnia sercowego.