Ból kolana i wynik USG stawu kolanowego
Zrobiłem badanie ścięgien za kolanem, gdyż w wyniku prawdopodobnie przetrenowania uświadczyłem bólów za kolanem. Jest to już dosyć stara kontuzja bo ma ponad rok. Zgłaszałem się z tym do lekarza już w początkach kontuzji (zalecił maść i rozciąganie), później przeszedłem rehabilitacje. Parę dni temu zrobiłem USG: wąski margines płynowy pod powięzią przyczemu m. brzuchatego łydki. Co to jest i jak zaradzić temu problemowi? Od każdego lekarza słyszę, smarować maścią, mógłbym dostać lepszą radę?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik może świadczyć o naderwaniu przyczepu mięśnia brzuchatego łydki. W celu uzyskania szczegółowych informacji o tym jak powinno wyglądać dalsze postępowanie proszę skonsultować się ze specjalistą ortopedą.