Ból kolana po oparciu ciała na nodze

Podczas mycia podlogi oparlam sie na jednej nodze i poczulam bol..od tamtej pory boli mnie z boku kolana a najbardziej podczas dotyku..nie mam zaczerwienienia ani obrzeku..co jest tego przyczyna?

Aleksander Ropielewski

Konieczne wykonanie badania ortopedycznego. Bez tego niestety nie jestem w stanie powiedzieć co jest przyczyną Pani dolegliwości. Do czasu kontaktu z lekarzem prosze stosować okłady z lodu (tylko nie na gołą skórę).