Ból kości i podwyższony puls

Witam ! Mam pytanie , odnośnie mojego zdrowia. Chodzi o to że juz sobie nie radze ze sobą to znaczy sama juz nie wiem czy to moje wymysły czy na prawdę mi cos dolega . Odkąd pamiętam bolały nie chości to znaczy nogi już jako dziecko skarżyłam sie na tę dolegliwość , teraz a 22 lata i jeste juz od jakiegoś czasu bardzo rozbita , kości nadal bola a badania nie wykazuja reumatyzmu a lekarze mówia ze jeste za młoda aby go mieć . Do tego też czesto podwyszony puls i nieraz ciśnienie .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.