Ból kręgosłupa a ucisk nerwów

Mam 35 lat i od kilku lat cierpie na bóle kręgosłupa byłam u neurologa i zdjagnozowano ucisk korzeni nerwów rdzeniowych i splotów nerwowych w zaburzeniach krążka międzykręgowego M50-M51.Zalecono dalsze leczenie w poradni specjalistycznej ale ja niewiem do kogo mam się udać.Nie dawno podjełam prace fizyczną i ból się nasilił nie wiem czy nie zaszkodzi mi to bo cierpną mi nogi a po całym dniu w pracy czasami tracę czucie w nogach.Proszę o poradę co mam zrobić i do kogo się udać z moim problemem.

Milena Lubowicz

Rzeczywiście praca fizyczna może chorobę nasilić, jeżeli to możliwe warto poszukać czegoś lżejszego. Powinna Pani pozostawać pod opieką neurologa lub neurochirurga.
Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Zaburzenia czucia i niedowłady kończyn dolnych mogą stanowić wskazania do zabiegu.
Proszę udać się do lekarza ortopedy lub neurochirurga.
Pozdrawiam