Ból kręgosłupa i szyi oraz krótkotrwałe pieczenie głowy podczas dłuższej pracy na komputerze

witam piszę do was w oto takiej sprawie gdy długo przesiaduję na komputerze zaczyna mnie bolec kręgosłup szyja i dostaje krótkotrwałe pieczenie albo z tyłu głowy albo na czubku wtedy ogarnia mnie strach zaczyna mi się robić gorąco proszę napiszcie mi co się ze mną dzieje

Renata GrzechociĹska

W związku z długotrwałą pracą siedząca mogą być to objawy choroby przeciążeniowej kręgosłupa. Sugeruję wykonać RTG kręgosłupa.