Ból kręgosłupa podczas schylania

Witam, mam 21 lat. Od jakiegoś miesiąca boli mnie kręgosłup gdy się schylam. Przyklejalem rozne platry rozgrzewajace jak i mascie ale nic nie pomoglo. Rowniez odczuwam czaami bol w lewym boku (dokladniej zaraz pod lewym zebrem) jakby klucie co jakis czas. Mialem robione USG brzucha jakie 2-3 miesiace temu i wszystko wyszlo dobrze. Co mi moze byc? Ostatnio duzo pracuje fizycznie

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Być może przyczyną dolegliwości są zmiany w kręgosłupie (wynik przeciążenia spowodowany ciężką pracą fizyczną). Zatem konieczne wydaje się wykonanie badania obrazowego tego odcinka kręgosłupa, którego dolegliwości bólowe dotyczą. Proszę wybrać się do lekarza, który po zebraniu wywiadu i zbadaniu Pana zadecyduje o dalszym postępowaniu terapeutycznym .Pozdrawiam