Ból lewej połowy głowy za uchem i przeziębienie

Od kilku dni boli mnie głowa po lewej stronie tuż za uchem. Ból nie jest silny ale bardzo dokucza. Trwa to już 5 dzień. Miejsce minimalnie spuchlo i pulsuje. Dodam, że jestem przeziebiona 2 tydzień i mozliwe, że mnie przewialo. Bagatelizować sprawę czy raczej nie? Może to być coś poważnego?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Fakt, że okolica ucha spuchła wskazuje jednak, że może doszło do zapalenia ucha, dlatego sugeruję wizytę u lekarza.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski