Ból między łopatką a kręgosłupem przeszywający czasem aż do piersi

Witam. Mam od jakiegoś czasu problem z plecami. Ból miedzy łopatką a kręgosłupem przeszywający czasem aż do piersi. Byłem u masażystki wyczula tak jak by kulkę pod mięśniem albo zgrubienie mięśnia. Ból narasta szczególnie z rana po przebudzeniu. badałem się już pod kątem żołądka gastroskopia jelita itd. wszystko w normie. Krew w normie, mocz bakterie e-coli, kał pasożytów nie wykryto. Lekarz stwierdził ze to nerwica nie oglądając tego miejsca. teraz doszły bóle pod pachami,kolanami, posladków.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto przeprowadzić diagnostykę ortopedyczną. Nie można wykluczyć psychogennego podłoża dolegliwości. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.