Ból miejsc intymnych podczas pieszczot z partnerem

Witam. Chciałam zapytać czy jest jakis sposób na pozbycie się bólu miejsca bikini podczas pieszczot z partnerem, który występuję na skutek golenia maszynką.Dobrą maszynkę juz zakupiłam, ale nie zapewniła mi utraty nieprzyjemności.Pozdrawiam.

Maszynki do golenia, depilatory itp. podrażniają skórę, nie da się tego uniknąć. Problem można rozwiązać depilacją laserową, po której nie trzeba będzie się już golić.