Ból narządów rodnych a choroby ginekologiczne

Lekarz powiedział mi , że nie ma ŻADNEJ choroby ginekologicznej , która powodowałaby ból narządów rodnych poza okresem. Czy jest jakiś lekarz , który ma inne zdanie na ten temat?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Myślę, że musiała Pani coś źle zrozumieć. Wszelkie choroby wywołujące stan zapalny w miednicy mniejszej, ale także w pozostałych częściach ciała, mogą dawać dolegliwości bólowe.