Ból nerek i oddawanie małej ilości moczu

Mam takie pytanie. Bo od tygodnia bolą mnie nerki obie i oddaję mało moczu. Chodzę do toalety 7-8 razy dziennie ale oddaję mało moczu. Mocz jest bardzo żółty i gęsty. Czasami piecze mnie gdy oddaję mocz. Puls mam bardzo wysoki czasami dochodzi do 120 a ciśnienie jest w normie. Czasami serce mi kołacze bardzo często. Nie piję kawy,napojów energetycznych,nie palę. Niczym się nie stresuję. Ale ostatnio byłam na wyjeździe leżałam na śniegu. I od tego momentu bolą mnie nerki. Co mi się stało ??

Renata GrzechociĹska

Objawy sugerują zakazeniew układu moczowego w postaci odmiedniczkowego zapalenia nerek. Proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu włączenia odpowiedniego leczenia.