Ból nogi podczas prób stawania 4 miesiące po wypadku
jestem 4 mies po wypadku mialem operacje zlamania kosci piszcz,i strzalkowej mam w nodze drut ktory beda wyciagac i jakies sruby ktore juz tam zostaja.mama pytanie czy po takim czasie jest mozliwe ze noga mnie jeszcze boli jak prubuje na nia stanac?zdjecia niby nic nie wskazuja zlego ale martwie sie ze tak dlugo mnie boli i to wmiejscu tych srub.i jak prubuje isc to jest lewa chora stopa wygieta bardziej w lewa strone,prosze o pomoc bo wizyte u lekarza mam na sierpien a ze rtg opisu jest ok

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Niezbyt znaczne dolegliwości bólowe mogą występować. Trudno bez badania stwierdzić mi na ile są one poważne i z czego wynikają.