Ból nogi w kostce i dużym palcu po poślizgnięciu się u dziecka

6 godz temu, moja 3,5 letnia córka poślizgneła się i boli ją noga raz mówi ze przy kostce, raz ze paluszek duży. nie chce chodzić, wstawać na nogę, nie ma obrzęku, jak leży to porusza nogą. czy to może być cos poważnego?

Milena Lubowicz

Raczej wygląda to na łagodny uraz. Oczywiście proszę dziecko obserwować gdyż obrzęk może dopiero się pojawić.
Pozdrawiam