Ból od pasa do kolan od trzech lat

Od 3lat mam bol od pasa do kolan gralem bardzo duzo w tenisa i squasha i nigdy sie nie rosciagalem.Doprowadzilem moje cialo do stanu ze porobily sie guzy zrosty miesni ,przez miesiac lezalem w luzku bo nie moglem chodzic .Mialem rezonans magnetyczny nic nie wykazalo i lekarze powiedzieli ze mi nie pomoga .Chodze na masarze fizjoterapeuci basen taśmy kinesio masci maszyna tens sam roluje cialo mialem terapie Orthokine i nic .Szukam kto mi pomoze na moja glupote.Mieszkam w szkocji .Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez zaznajomienia się ze stanem klinicznym udzielić szczegółowej i pomocnej porady. Na pewno potrzebny est kontakt z fizjoterapeutą. W przypadku braku uszkodzenia aparatu ruchu rehabilitacja powinna przynieść pełną sprawność.