Ból odbytu po stosunku analnym

Od tygodnia boli mnie odbyły po stosunku a nalnym . Boli mnie nawet jak zawierać cię otwiera czyli podczas wyprozniania i puszczania bąków .ból jEst rozpierajacy jak bym co dopiero się kochała

Lek. Tomasz Budlewski

Mogło dojść do uszkodzenia np. błony śluzowej odbytnicy lub samego odbytu. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Lub lekarza Proktologa . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć