Ból palca u stopy po chodzeniu w ciężkich butach

Witam, ostatnimi czasy mówiłam do bramy ciężkie ale płaskie buty które trochę uciekali mi mały palec u prawej stopy. Za miesiąc biorę ślub i nie mogę chodzić w obcasach bo boli mnie ten palec. Kupiłam większe buty ale nie pomaga. Plastry że sztucznej skóry też nie. Co o zrobić czy są jakieś maści albo inne sposoby?

Piotr Pilarski

Powinna Pani możliwie odciążyć ten palec, zakładać tylko wygodne buty i do ślubu nie chodzić w butach z obcasem. Może Pani dodatkowo starować altacetem. Mimo to nie gwarantuje to sukcesu.

Pozdrawiam.