Ból piersi a torbiel z treścią białkową
witam rok temu miałam biopsie cienko igłowo piersi i stwierdzono że to jest torbielka z treścią białkową ale pytanie moje jest dlaczego po takim czasie odczowam bul i nie tylko przed okresem tylko czensciej jestem już zapisana na usg ale niestety brak miejsca i czekam w koleice proszę o odp.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Proszę wykonać zalecone badanie. Na podstawie badania fizykalnego oraz wyników badań dodatkowych zostanie postawione rozpoznanie oraz wdrożone odpowiednie leczenie.