Ból piersi, zwiększony apetyt i nieregularne miesiączki

Witam od jakiegos czasu mam nieregularne miesiaczki bylam u lekarza powiedzial ze wszystko jest w porzadku 8 Sierpnia mialam ostatnia miesiaczke wspolzylam z chlopakiem 28 i pozniej tez Po jakims czasie strasznie bolaly mnie piersi mialam apetyt na duzo slodkiego zrobilam 3 testy wszystkie wyszly pozytywne ale druga kreska byla słabsza Wczoraj 18 wrzesnia wieczorem pojawilo sie krwawienie jak przy normalnej miesiaczce ;/ Dzisiaj mam wizyte u lekarza nie wiem czy sie bac Prosze o pomoc
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Skoro wszystkie wykonane przez Panią testy ciążowe są pozytywne, oznacza to, że najprawdopodobniej jest Pani w ciąży. Wystąpienie krwawienia nie jest jednak czynnikiem korzystnym w tej sytuacji i wymaga pilnej konsultacji z lekarzem ginekologiem. Proszę zatem cierpliwie poczekać na wizytę - lekarz bez wątpienia wykona USG dopochwowe i zleci wykonanie badania poziomu hormonu beta-hCG z krwi. Wyniki badań pozwolą natomiast potwierdzić lub wykluczyć ciążę.