Ból pleców podczas zmiany pozycji

Strasznie bola mnie plecy na dole po prawej stronie. Jak wstane i chodzę to nic nie boli natomiast mam problem jak chce usiąść , wstać lub nachylic sie. Nawet sie siedze i przełożen moge to boli. Co to moze byc ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej wskazują na zespół bólowy odcinka L-S kręgosłupa, tzw. "korzonki". W celu potwierdzenia rozpoznania proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie.