Ból po lewej stronie brzucha od trzech miesięcy

Dobry wieczor, Mam bol po lewej stronie brzucha troche wyzej od jajnika i bardziej na lewo. Bol jest staly przez pare dni i tabletki przeciwbolowe nie dzialaja. Od 3 miesiecy mam ten problem. Przez pare dni przechodzi samo potem ponownie wraca. Mialam robione usg jajnikow i wszystko ok. Mialam robione wyniki krwi to wyszlo mi ze mam duzy niedobor witaminy D. Bardzo prosze o porade.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez poszerzenia diagnostyki trudno jest mi ustalić przyczynę Pani dolegliwości. Konieczne jest wykonanie USG jamy brzusznej i badań ogólnych krwii i moczu.