Ból po lewej stronie brzucha u 35-latki

witam mam stracha prośba o pomoc bóle są nie wielki nasilające się lewa strona pod brzuchem nie wiem co robić straciłem prawo osoby bezrobotnej wiec wizyta u lekarza płatna co mam zrobić help

Małgorzata Panek

Ból brzucha może być objawem wielu chorób. Bez badania lekarskiego nie można określić przyczyny. Niestety w przypadku nasilających się bólów wizyta u lekarza jest konieczna.
Doraźnie może Pan zastosować leki rozkurczowe, np. NO-Spę.
Pozdrawiam