Ból po prawej stronie w podbrzuszu

Witam Bóli mnie po prawej stronie w podbrzuszu .. prawie przy biodrze w tym miejscy jej z reguły wyrostek , ale u mnie podobno jest bardziej na środku .. ni to jelito ni to mięsień i boli już kilka miesięcy i nikt nie jest w stanie mi pomóc , jakbym wiedział jakie badanie sobie zrobić co by mi pokazało co tam się w środku dzieję to bym sobie zrobił .. Opisałbym całą historie choroby ale jest limit znaków.. Pozdrawiam Marcin

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą być wynikiem schorzeń gastrologicznych, urologicznych, może być to wynik promieniowania dolegliwości od kręgosłupa jak i wielu innych patologii. Warto wykonać USG piersi oraz podstawowe badania laboratoryjne. Procesem diagnostyczno-leczniczym powinien pokierować lekarz POZ.