Ból pod lewym łukiem żebrowym

witam od 2 miesięcy pobolewanie i cisk pod lewym łukiem żebrowym schodzące niżej wzdęcia gazy uczucie pełności w nadrzuszu burczenie w brzuchu czasem kłócie pod prawym łukiem stolce zaparcia albo normalne usg bez zmian kał na krew utajoną ujeemny ból czasem od rana czasami póżniej nie budzi w nocy 10 lat temu kolonoskopia bz gastroskopia 4 lata temu refluks helikobacter ++kiedyś tak miałam ale 2-3 dygonie ale nie tak długo co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy najpewniej wskazują na chorobę refluksową. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wdroży właściwe leczenie (inhibitor pompy protonowej). Być może zostanie Pani także ponownie skierowana do specjalisty gastroenterologa.