Ból pod łopatką i ból w okolicy lędźwiowej

od ponad miesiace odczuwam dosc silny bol mniej wiece po prawa lopatka, od 2 dni stal sie on nie do zniesiena i doszeszedl rowniez bol w okolicy ledzwiowej, co ogolnie utrudnia mi poruszanie sie( mam dwie dyskopatie l4-l5, l3 l4)

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból okolicy lędźwiowej może być spowodowany dyskopatią, o której Pani wspomina. Jeśli chodzi o ból w okolicy łopatki to może być on związany również ze zmianami w kręgosłupie na wyższym odcinku. Sugeruję konsultację ortopedyczną podczas której lekarz podejmie decyzję o dalszym postępowaniu.