Ból pod pachami i ból sutka u 35-latka

Witam, jestem mężczyzna 35 lat. 3 dni temu zaczęło mnie boleć w okolicy lewej pachy ale nie spodnią tylko tak jakby na plecach. następnie wczoraj zaczął mnie bolec lewy sutek. dzisiaj boli mnie analogicznie po prawej stronie i również jest ból sutka. Ból jest punktowy tak ja by ktoś rozpalony pręt przytykał.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Mogło dojść do jakichś zmian zapalnych w obrębie skóry okolicy sutków oraz dołów pachowych. Proszę skonsultować się z internistą, który potwierdzi bądź odrzuci rozpoznanie.