Ból podbrzusza i bolesne miesiączki przy antykoncepcji hormonalnej a podejrzenie endometriozy

Witam.Cierpię na chroniczny ból podbrzusza.Miesiączki mam bardzo bolesne-biegunka,wymioty,ból głowy.Biorę tabletki anty,ale miesiączki nadal mam okropne.Lekarz podejrzewa endometriozę,ale nie mam pełnej diagnozy bo lek omija laparoskopii (nie chce ciąć młodej osoby).Kazał brać yasmin bez robienia przerwy,tak też zrobiłam,a i ta dostałam miesiączkę z wszystkimi jej objawami.Nie pominęłam żadnej tab,nie miałam problemów żołądkowych.Co teraz?Co to może znaczyć?Czy mogę to jakoś zatrzymać?pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane endometriozą. Proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa celem pogłębienia diagnostyki przyczyny występujących objawów.