Ból podbrzusza i kamień w nerce

Witam Od pewnego czasu mamy problemy z tata. Uskarza sie na bol podbrzusza. 2 dni temu bylismy na SOR, lekarze nie wykryli nieprawidlowosci. Wyniki krwi w normie, crp 1,30. Dodam ze na jednej nerce jest kamien, na drugiej mala torbiel. Dwa lata temu byla wykonana kolonoskopia ktora wykazala tylko guzki krwawnicze. Sa tez problemy z kregoslupem, ale bardziej boli podbrzusze. Czy moze to miec podloze stresogenne skoro wszystkie wyniki sa w normie? 3 dni temu byly sladowe ilosci krwi swiezej w kal

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego aby okreslic odpowiednią dalszą diagnostykę na podstawie już wykonanych badań,