Ból podbrzusza i nudności oraz zawroty głowy

dzien dobry! od 2 tygodni boli mnie podbrzusze ale ten bol wyglada tak raz boli piekielnie i po godzinie prestaje na 2 dni a pozniej znow to to samo..... 2 razy zdazylo mi sie ze przy tym bolu mam nudnosci zawroty głowy... Pomozcie mi blagam

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Diagnostyka w opisanym przypadku wykracza poza możliwości internetu. Proszę zgłosić się do lekarza w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Lekarskiej lub do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, aby Pana/Panią zbadano i zalecono dalsze postępowanie.