Ból podbrzusza od dwóch tygodni

Jestem męzczyną Od dwóch tygodni, odczuwam ból podbrzusza, prawie po środku ale bardziej z prawej strony. Gdy budze się rano, nie odczuwam bólu, ale przy aktywności fizycznej ból się pojawia i czasami promieniuje na biodro prawe i na krzyż. Czasami także w ciągu dnia, bez aktywności fizycznej się pojawia. Co to może być? Prosze o odpowiedź

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Objawy przez Pana podawane mogą być związane z patologią w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, obecnością przepukliny pachwinowej, lub innymi schorzeniami. Proszę udać się na konsultację do lekarza pierwszego kontaktu.