Ból podbrzusza po całowaniu

Witam. Mam dziwną dolegliwość. Bardzo boli mnie podbrzusze po całowaniu :-/ Przydarzyło mi się to z każdą dziewczyną z którą się całowałem. Następuje to około pół godziny po rozpoczęciu buzi-buzi. Ból jest silny/bardzo silny i promieniuje od obszaru poniżej pępka aż do klejnotów rodowych, przy czym źródło bólu jest gdzieś pośrodku. Pomaga jedynie proszek przeciwbólowy + rumianek + leżenie (30-50 minut na wyzdrowienie). Sprawdzałem również opcję "bez makijażu". Ból również występował.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dolegliwości z dużym prawdopodobieństwem nie mają żadnego związku z całowaniem. Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego. Lekarz Pana zbada i jeśli okaże się wskazane zleci dodatkowe badania w celu zdiagnozowania problemu.