Ból podbrzusza po założeniu spirali antykoncepcyjnej

Witam, 27 grudnia zalozylam zwykla spirale na 5 lat. Od tego czasu boli nie niesamowicie podbrzusze, jajniki rowniez. Nie jest to bol cialy, jednak w momencie kiedy zaczyna mnie przezynac oblewaja mnie wrecz poty i nieruchomieje z bolu. Ciagle biore przeciwbolowe. Od czasu zalozenia mialam 2 razy robione usg dopochwowe i bylam normalnie badana, lekarz mowi, ze wszystko jest w porzadku. Czy dluzo czasu musi minac, az przestanie bolec?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sądzę że w ciągu 2 tygodni od założenia bole powinny ustąpić.
Pozdrawiam