Ból podczas stosunku i brak przyjemności

Od kilku lat współżyję i za każdym razem odczuwam ból podczas stosunku. Niema mowy o jakiejkolwiek przyjemności z seksu.Powiedziałam o tym ginekologowi i zbadał mnie wziernikiem i zrobił usg-wszytsko jest dobrze. Pobrał wymaz i powiedział że jeśli nie mam utajonej infekcji będzie trzeba poglębic diagnostykę bo przyczyn może być wiele. Odebrałam wyniki- nie mam infekcji. Jakie badania może mi jeszcze zrobić ginekolog? Wizyte mam za 2 miesiące ale troche się boje. Czego mogę się spodziewać?

Witaminy w ciąży

Polecam także konsultację z seksuologiem lub psychologiem -seksuologiem, gdyż pani trudności mogą mieć podłoże psychologiczne (np. dyspateunia). Pozdrawiam