Ból stopy i podeszwy

Witam serdecznie, chciałbym się poradzić, mianowicie mam problem ze stopą. Dokładnie boli mnie tylna część 3cm nad podeszwą. Boli mnie wtedy kiedy biegam od 8-10m. Leże na łóżku a potem szybko wstaje, podczas oparcia nogi o podłogę, przy dotknięciu palcem. Ból jest dziwny, zależy od naciśnięcia, przeważnie intensywny. Często biegam, jeździłem na rowerze, byłem aktywny sportowo. Byłem na RTG nogi i okazało się że nie ma żadnego złamania i wszystko jest Ok. Proszę o poradę w sprawie tego problemu.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się dolekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedziec.