Ból szyi promieniujący na ucho, pod żuchwę i ramię a dyskopatia trzech kręgów
Ból prawej strony szyi promieniujący na ucho pod żuchwę oraz ramię.Trwa od tyg i jest to 3 jego nawrót.Charakter ucisku lub bólu mięśni. Pierwszy, rok temu trwał 2 tyg drugi 4 tyg na przełomie 7/8 br Znika sam. Przy poprzednim zrobiłam badania bo o ile sam ból jest do zniesienia,o tyle mam przy nim słabe samopoczucie,boję się nowotworów i popadam w depresje. Ból mija, psycha wraca do normy.Badania krwi(ob tsh hematologia)w normie,węzły chłonne ok, rtg szyi wykazał dyskopatię 3 kręgów.Co to jest?

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Skuteczność maseczek ochronnych
Kiedy pojawiają się jakieś informacje o epidemiach, z aptek błyskawicznie znikają maseczki ochronne. Czy rzeczywiście są one skuteczne? Czy mogą nas np. ochronić przed świńską grypą?
Witam. Najbardziej prawdopodobna jest właśnie dyskopatia - sugeruję konsultację rehabilitanta. Poza tym warto odwiedzić stomatologa i laryngologa w celu oceny stanu uzębienia i aparatu słuchowego