Ból uda, opuchlizna wokół szwa i zgrubienie 3 tygodnie po biopsji węzła wartowniczego pachwiny i wycięciu blizny podudzia

witam 3 tygodnie temu miałam biopsje węzła wartowniczego pachwiny i wycięcie blizny podudzia ,czerniak,C43.7,węzły okazały się czyste lekarz powiedział że jestem zdrowa ,odczuwam jeszcze ból ale nie w pachwinie tylko na udzie,mam jeszcze wokół szwa lekką opuchliznę,niepokoi mnie też lekkie zgrubienie na szwie w jednym miejscu z którego ciągnie się lekki ból w stronę uda ,wizytę mam wyznaczoną za 3 miesiące i stąd moje pytanie po jakim czasie ból i opuchlizna powinny zniknąć pozdrawiam

Witam. Z takim rozpoznaniem warto być bardziej czujnym i wcześniej pokazać się u leczącego lekarza oraz opowiedzieć o prezentowanych objawach i dolegliwościach.

Dolegliwości pooperacyjne są bbb.zmienne , zależne od przebiegu operacji , jak i od sposobu gojenia się - zależnego od organizmu !!! tego nie da się przewidzieć!!! Jeśli dolegliwości są b.nasilone-proszę zgłosić się do operatora!!! zż