Ból w dolnej części pleców w okolicy bioder a uraz jamy brzusznej

Witam moje objawy to czasem ból w dolnej części brzucha w okolicach bioder, przechodzącydo okolic krocza, odczuwam uklucia pod zebrami czasem obok serca, co to może być? Dodam że miałem uraz śledziony i narządów jamy brzusznej miałem mieć przerwę 3 miesięczna a po 2 poszłam juz na trening boksu i robiłem brzuch ;/ po tym treningu właśnie się to zaczęło tak około 24 do tego telepalem się strasznie i raz było mi zimno a raz gorąco :o

Szanowny Panie, takie objawy mogą być spowodowane różnymi schorzeniami- jak na przykład przepuklina pachwinowa. Bez badania nie da się jednak postawić diagnozy, dlatego proszę koniecznie skonsultować się z Pana lekarzem rodzinnym.

Proszę pilnie udać się po poradę do lekarza opiekującego się Waszą grupą sportową lub do najbliższego szpitala na SOR!!! zż