Ból w klace piersiowej po przytrzaśnięciu palca u 4-latka

Dobry wieczor mam pytanie moj 4 letni synek dzis przyczasnol sobie palec o raczki dzrzwiami od auta .. paluszek troche spuchniety no i troszke krew sie polala synek bardzo mocno plakal ... po moze ok 20 min jak sie uspokoil dostal lekki bol nie wiem czy serduszko czy w klatce piersiowej tak pokazywal jakby go skurcz chwycil czy cos podobnego trwalo to moze z 5 sekud?? czym to moze byc spowodowane czy mam sie niepokoic? Pozdrawiam Anna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na przebyty uraz, dziecko powinno być ocenione przez lekarza pediatrę.