Ból w klatce piersiowej i ból żeber

Bol w gornej czesci klatki piersiowej miedzy obojczykiem a mostkiem. Do tego bole zeber. Mialem morfologie' ekg' biochemie, borelioze, usg tarczycy w szyi i tsh. Co to?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Przyczyną Pana dolegliwości mogą być zaburzenia nerwowo-mięśniowe lub zapalenie w obrębie stawu obojczykowo-mostkowego lub żebrowo-mostkowego. Sugeruję konsultację u internisty, który potwierdzi lub odrzuci rozpoznanie.