Ból w klatce piersiowej po połknięciu antybiotyku

Witam Mam pytanie:)które od tygodnia nie daje mi spokoju,moja 13 letnia córka była chora i brała antybiotyk doxycyline,przy ostatniej dawce leku córka żle połkła i bardzo boli ja w klatce piersiowej i odczuwa dyskomfort przy przełykaniu wody lub pokarmu i częsty odruch suchego kaszlu.Czy powinnam udać sie z tym do lekarza?

Witam. Jeśli zdarzenie miało miejsce tydzień temu i nie ma poprawy sugeruje wizytę u pediatry lub laryngologa