Ból w lewej pachwinie promieniujący do jądra
Ból w lewej pachwinie promieniujący raz do jądra a innym razem do podbrzusza.Badanie USG i urologiczne wszystko OKBadanie wideokolonoskopem-wynik:Per rectum bez zmian.Instrument wprowadzono do kątnicy.Uwidoczniono zastawkę Bauhina,typowy układ fałdów oraz ujście wyrostka robaczkowego.Esica mocno obkurczona, poza tym jelito grube bez zmian.

MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik kolonoskopii jest prawidłowy. Sugeruję wykonanie USG moszny.