Ból w miejscu usunięcia gruczolakowłókniaków

Ponad dwa lata temu usunięto mi z piersi dwa gruczolakowłókniaki (w okolicy sutka). Od pewnego czasu, gdy przebywam w niskich temperaturach czuję kłucie i ból w miejscu usunięcia guzów. Czy to normalne?

Dolegliwości raczej po tak długim czasie od zabiegu nie powinny występować. Trudno mi określić co jest powodem tychże dolegliwości bez bezpośredniego badania. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem ogólnym. On musi Panią zbadać bezpośrednio. Być może konieczne okaże się wykonanie USG piersi.