Ból w odcinku szyjnym kręgosłupa u 22-latka a zniesienie lordozy szyjnej i drobne zmiany zwyrodnieniowe
Witam, od okolo pol roku doskwiera mi ból w odcinku szyjnym kręgoslupa (wiek 22 lata).RTG wykazało iż mam zniesienie lordozy szyjnej i drobne zmiany zwyrodnieniowe w odc szyjnym. Ortopeda stwierdził, że to nie jest nic poważnego jednak zmian tych już nie da się cofnąć. Skoro nie da się cofnąć tych zmian to tym samym mam rozumieć, że już zawsze będę miał z nimi problemy? Dostałem skierowanie na 10xćwiczenia i masaże (na nast rok), ale jakoś nie wierze, że mi to pomoże.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Zmiany mogą być przyczyną okresowych dolegliwości bólowych. Proszę zastosować zaleconą terapię. Dolegliwości powinny ulec zmniejszeniu.